МЕТОДИЧНА РОБОТА

У 2014/2015 навчальному році дошкільний навчальний заклад буде працювати за:

комплексними освітніми програмами:

·  програмою розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт» (наук. кер. Жебровський Б.М.).;

· програмою виховання і навчання дітей від 2 до 7 років «Дитина» (наук.кер.Проскура О.В., Кочина Л.П., Кузьменко В.У, Кудикіна Н.В.)

парціальною освітньою програмою:

· програмою художньо-естетичного розвитку дітей раннього та дошкільного віку «Радість творчості» (авт. Борщ Р.М., Самойлик Д.В.)

Науково – методична тема дошкільного навчального закладу: «Розвиток творчої компетентності педагогічного колективу в процесі впровадження Базового компоненту дошкільної освіти»

Пріоритетні  завдання на 2014/2015 навчальний рік :

1.  Продовжити формувати соціальну компетентність дошкільника через  ігрову діяльність.

2.  Посилити роботу щодо формування мовленнєвої компетентності  дошкільників через пізнавально-мовленнєву діяльність.

3.  Розпочати посилену роботу з формування основ патріотичного виховання  дітей дошкільного віку, засобами народознавства.