Для співробітників

ПОЛОЖЕННЯ про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам за рахунок економії фонду заробітної плати та освітянських послуг.
Преміювання закладу здійснюється в межах 2% від планового фонду оплати праці та економії фонду заробітної плати. Розподіляється на преміювання та матеріальну допомогу у відношенні - 90 % на преміювання, 10 % на матеріальну допомогу.
Преміювання проводиться  керівником закладу за погодженням з профспілковим комітетом. Преміювання  керівників закладів освіти проводиться начальником районного управління освіти  за погодженням з РК профспілки
ПОКАЗНИКИ ПРЕМІЮВАННЯ

1 Керівника – до одного посадового окладу:
  1.  За своєчасну та якісну підготовку закладу до роботи у новому навчальному році.
  2.  За організацію чіткої роботи працівників закладу, створення відповідного клімату в педагогічному колективі.
  3.  За створення і поліпшення навчально-матеріальної бази, що забезпечує навчально-виховний процес.
  4.  За якісне створення умов щодо забезпечення охорони життя та здоров'я дітей та працівників закладу.
  5.  За якісну організацію контролю за станом навчально-виховного процесу в закладі.
  6.  За своєчасне надання звітності про роботу закладу ,її якість.
  7.  За утримання в належному стані будівель  навчального закладу ,його  територію, виконання приписів пожежного нагляду та санітарної станції.
 Преміювання працівників ,які працювали неповний календарний рік може бути зменшене.
 Премія не надається ,якщо керівник має стягнення на час призначення премії.
 Порядок преміювання працівників в закладі проводиться за критеріями згідно колективних договорів, за погодженням з профспілковими комітетами.
 Надання матеріальної допомоги: при нещасних випадках, при довготривалому лікуванні, при втраті близьких членів сім’ї ,на оздоровлення.
 Премія не призначається якщо керівник має адміністративне стягнення.

2. Вихователя методиста - до одного посадового окладу:
  •  За організацію системи підвищення кваліфікації та професійної майстерності вихователів.
  •  За створення умов для виконання навчальних програм.
  •  За організацію контролю за навчально-виховним процесом, якістю умінь та навичок вихованців.
  •  За організацію і контроль роботи щодо забезпечення охорони життя здоров'я працівників та вихованців.

3. Педагогічних працівників закладу:
  • За виконання навчальних програм, якість знань, умінь, навичок, вихованців
  • За участь у підготовці закладу до нового навчального року.
  • За підвищення кваліфікації та активну участь в науково-методичній роботі.
  • За збереження обладнання та матеріальних цінностей.
  • За активну громадську роботу в виборних профспілкових органах, в комісії з соціального страхування.
  • За активну роботу, як уповноваженого по обліку дітей дошкільного віку на закріпленому за дошкільним закладом мікрорайоні.

4. Завідуючого господарством - до одного посадового окладу:
  1. За організацію і утримання закладу в належному санітарному стані.
  2. За підготовку закладу до нового навчального року.
  3. За чітку організацію обліку та збереження матеріальних цінностей.
  4.  За організацію і контроль протипожежного стану закладу.

5. Обслуговуючого персоналу, фахівців (помічників вихователя, шеф - кухаря) - до одного посадового окладу:
  1.  За утримання дошкільного закладу в належному санітарному стані.
  2.  За сумлінну працю, за участь у підготовці до нового навчального року.
  3.  За результатами роботи за рік.

Показники преміювання, їх розміри, встановлюються відповідною комісією (від адміністрації та профспілкового комітету) згідно «Положення про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам закладу», оформлюються наказом по закладу, узгоджуються з профспілковим комітетом і доводяться до кожного члена колективу в 3-денний строк. Працівникам, що мають адміністративні стягнення, премія не призначається.