Традиції нашого садочка

У дошкільному навчальному закладі проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції. Познайомтесь з ними:

1 ВЕРЕСНЯ - ДЕНЬ ЗНАНЬ

Діти старших груп відвідують свято Першого дзвоника у ХЗОШ №40. У садочку проводиться розвага з дітьми "Здрастуй, здрастуй, дитсадок!"

На це свято приходить багато гостей, батьків. Звучать привітання, виступи вихователів, батьків, дітей.

В дошкільному закладі оформлена постійнодіюча виставка малюнків і вже стало традицією вивішувати найкращі роботи дітей з батьками з оброзотворчого мистецтва, відповідно до кожної пори року.

Традиційними в садочку є проведення тематичних занять "Осінні мережева", де діти разом з батьками оформлюють виставку композицій "Золота осінь" з овочів та фруктів.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Традиційним в нашому закладі став День відкритих дверей, який проводиться в середині грудня. Батьки з задовленням відвідують відкриті заходи по групах, а також загальні для всих: спортивні та музичні розваги, засідання круглого столу, де батьки з педагогами обговорюють питання виховання та відносин з дітьми, полюбляють батьківськи тенінги. які проводить практичний психолог. Кожного року проходить виставка поробок на зимову тематику.

Новорічні свята "Добрий день, ялиночка" полюбляють і діти і батьки

НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ

Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. Для дошкільнят проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.

СВЯТО 8- БЕРЕЗНЯ

Дуже полюбляють і діти, і батьки, і всі працівники дошкільного закладу свято Мам. Діти з задоволенням вітають всіх своїх рідненьких жіночок зі святом піснями, віршами, таночками

ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я

Цей день присвячений повністю фізичній культурі. Кожного місяця цей день має певну тему і ця тема проходить через всі заходи: бесіди, заняття, естафети, а традиційним є велике спротивне свято. де діти показують всі свої вміння. навички та фізичні якості.

ВИПУСКНЕ СВЯТО

Промайнув навчальний рік і ось він - довгоочікуваний випускний вечір.